Değerli müşterilerimiz;

Versiyon 3.07 güncellememizle birlikte aşağıda listelenmekte olan yenilikler tüm sitelerde ücretsiz aktif edilmiştir. Söz konusu yeniliklerimiz;

Uyarı ve Bildirim Penceresi : Gerek müşteriler gerekse de yönetici olarak sizin; sitede gerçekleştirdiğiniz, form gönderim, kayıt, düzeltme, silme v.b. işlemler sonucunda ekranda çıkan ve kapanması için tıklama zorunluluğu bulunan bilgilendirme pencereleri yeni tasarıma kavuşturulmuştur. Böylece; söz konusu uyarılar için tıklama zorunluluğu kaldırılmış olup, gösterim yeri de sitenin sağ alt bölümü olarak belirlenmiştir. Mesela, yönetici olarak sitenizde yapmakta olduğunuz kayıt ekleme ve düzeltme v.b. işlemlerde, söz konusu bildirimler çalışma hızınızı engellememekte, uyarı penceresi aktif iken yeni kayıt v.b. işlemlere devam edilmesine olanak sağlanmaktadır. Söz konusu bildirimler belirli bir süre sonra otomatik olarak kapandığı gibi, manuel olarak ta kapatılabilmektedir. Ayrıca, ilgili bildirim penceresine mouse ile gelindiğinde, otomatik kapanma devre dışı kalmaktadır. Yeni bildirim penceresi ile daha hızlı site kullanım ve yönetim deneyimi sağlanmıştır.

Ürün Tanım Kartı Uygula Butonu : Ürün tanım (ekle, düzelt v.b.) sayfasında kaydet ve vazgeç butonlarının bulunduğu bloğa, "Uygula" butonu eklendi. Böylece, gerek yeni ürün ekleme gerekse de düzeltme aşamalarında, Uygula butonu sayesinde aynı ekranda kalarak kayıt ve güncelleme yapılabilmektetir. Bu yeni özellikle, ürün tanım sayfasından çıkmadan, yapılan değişikliklerin aynı anda site ön yüzündeki ürün detay sayfasında gözlemlenebilmesine imkan sağlanmıştır.

Bankasya 3D Sanal Pos : Bankasya 3D Sanal Pos revize edilerek aktif hale getirilmiştir. Eğer Bankasya 3D Sanal Pos hizmetiniz mevcut ise, sanalpos tanım sayfasında pos türü olarak 3D_PAY seçip posunuzu aktif edebilirsiniz.

Sanal Pos Kart Çekim Sayfası : Sanal Pos kart çekim sayfasında revizyon yapıldı.

Sipariş Yönetici SMS : Site yöneticisi olarak yeni siparişlerde cep telefonunuza gelmekte olan sipariş bilgi mesajında güncelleme yapıldı. Böylece; sipariş ödeme türü, sipariş numarası, sipariş tutarı ve müşteri e-posta adres bilgilerinin SMS içeriğinde gösterimine imkan sağlandı.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

12 Nisan 2015