Değerli müşterilerimiz;

v3.35 ara güncellemeye ait detaylar aşağıda listelenmiştir;

  1. Üst üye satırı ile alt bölümdeki linkler bloğu, bilindiği üzere gri renkte idi. Site arkaplan rengi veya grafiğine uyum sağlaması açısından ilgili alanlar hafif saydam hale getirilmiştir.
  2. Marka ve kategori tanım sayfalarında kod alanı eklendi. Böylece her marka ve kategoriye özel kod tanımlaması yapılabilmektedir. Ayrıca, listelerdeki sıralama seçeneklerine de koda göre artan ve azalan olmak üzere 2 farklı seçenek daha eklendi.
  3. Kategori ve markalarda da listeleri Excele dışarı aktarabilme seçeneği geliştirildi. ilgili linkler filtre butonlarının yanına konumlandırıldı.
  4. Ürünlerin Excele aktarımını sağlayan modülde iyileştirme ve yeni alan eklemeleri yapıldı.
  5. İlerleyen haftalarda aktif edilecek yeni modül olan Excel İçe Aktar (Import) modülü için teknik alt yapı hazır hale getirildi.
  6. Site yöneticisinin, müşteri e-posta adresini değiştirebilmesine imkan sağlandı.
  7. Sepet sayfasında yer alan hediye çeki aktivasyon işlemlerinde teknik iyileştirme yapıldı.
  8. Sipariş adres bilgileri giriş sayfasında sabit telefon giriş zorunluluğu kaldırıldı.
  9. Analytics, Metrica, Yeniden Pazarlama v.b. kodların, popup olarak açılan sepete ürün ekleme penceresinde de çalışabilmesine imkan sağlandı. Bu sayede sepet istatistik bilgileri daha detaylı rapor edilebilecektir.
  10. Müşteri tarafından fiyat düşünce veya stokta olmayan ürünün stoğa girince haber verilmesi için kullanılmakta olan alarm listelerinde, yöneticiye de site içi bildirim mesajı gitmesine, söz konusu bildirime tıklanması halinde de yönetim paneli ürün talepleri sayfasına erişime imkan sağlandı.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

23 Aralık 2015