Değerli müşterilerimiz;

Ara güncelleme çalışmamız tamamlanarak tüm sitelerde yayına alınmıştır. Bu kapsamda;

  1. Müşteriye ait destek talebi oluşturma sayfasındaki zorunlu olmayan ve manuel girilen sipariş no alanı, müşterinin tüm siparişlerinin yer aldığı seçim kutusu haline dönüştürüldü. Böylece müşteri tüm siparişlerini tarih sırasına göre sipariş no, tarih ve tutar bilgileri ile görerek, destek talebi ile alakalı siparişini hızlıca talebe dahil edebilecektir. Gerek müşteri gerekse de yönetici, talebi okurken ilgili sipariş noya tıklayarak sipariş detayına ulaşabilmektedir.
  2. PayTR sanalpos entegrasyonunda başarıyla tamamlanan siparişlerdeki varsayılan sipariş durumu, diğer banka ve ödeme kuruluşlarında olduğu gibi onay bekliyor olarak güncellendi. Böylece ödeme kontrolü, stok durumu, tedarik vb. süreçlerin ardından siparişin onay verildi durumuna alınabilmesine imkan sağlandı.
  3. Birfatura kargo api entegrasyonundaki sipariş kargo takip numaralarının otomatik güncellenmesi aşamasında, kullanıcı bazlı sipariş durum seçmeme vb hatalara yönelik ek kontrol ve çalışma gerçekleştirildi.
  4. Fiyatlar gizlendiğinde, stok miktarı sıfırdan büyük olan ürünler için "stoğa girince haber ver" linki kaldırıldı.
  5. Mobilde gösterimde, üst reklamla birlikte arama kutusu gösteriminde revize çalışması gerçekleştirildi.
  6. Sepette indirim kampanyasının, ürün detay sayfasındaki varyantlı ürün fiyatlandırmasında revize çalışması gerçekleştirildi.
  7. Kargo firmalarına KargoTürk firması eklendi.
  8. Banka hesaplarına Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım bankaları eklendi.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

19 Eylül 2020