Değerli müşterilerimiz;

Ara güncelleme çalışmamız tamamlanarak tüm sitelerde yayına alınmıştır. Bu kapsamda;

  1. Pazaryeri Api Entegrasyonları, Xml Export ve Excel Import modüllerine yönelik performans çalışmaları gerçekleştirildi. Pazaryeri api entegrasyonları ve excel import modüllerine 30 dakikalık süre sınırı getirilerek hem genel sunucu hem de site performansına olumlu etki sağlandı. Xml export modüllerine her erişimde güncel veri göstermek yerine, bir saatlik aralıklar ile güncel veri gösterimi sağlandı. Böylece; xml linkline her erişimde veri gösterilecek fakat güncel veri bir saatlik aralıklar ile yansıyacaktır. Ayrıca; site genelinde performansa yönelik iyileştirme çalışmaları yapıldı.
  2. Yoğun sipariş alan sitelerde; terkedilen siparişler sayfasındaki kasmanın önüne geçebilmek adına ilgili sayfa numaralandırılarak sayfalandırıldı.
  3. Kargo firmalarına Vatan Kargo firması eklendi.
  4. Xml export modülünde yer alan bayi xml yapısına indirim yüzdesi alanı eklendi.
  5. Eposta sistemi hakkında bilgi ve yeni eposta hesabı oluşturma ile ilgili resimli makale eklendi. İlgili makaleye; sitenizin yönetim - ayarlar - eposta yönetimi sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
  6. Ürün özellik modülünde yer alan; bir özellik gurubuna maksimum 15 özellik adı eklenebilmesine yönelik gerçekleştirilen kontroldeki hata giderildi.
  7. Param sanal pos entegrasyonunda param taraflı yaşanan hash sorunu düzeltildi.
  8. N11 ve Gittigidiyor api entegrasyonlarında, özellik eşleştirmede kullanılan arama özellikli seçim kutusundaki tasarımsal hata giderilerek, yeni versiyona yükseltildi.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

11 Şubat 2021