Değerli müşterilerimiz;

Ara güncelleme çalışmamız tamamlanarak tüm sitelerde yayına alınmıştır. Bu kapsamda;

 1. Moka Pos taraflı gerçekleştirilen güvenlik güncelleştirmesi yazılıma entegre edilerek pos sistemi güncellendi.
 2. Google tag manager entegrasyonu yazılıma dahil edildi. Böylece; Google tag manager entegrasyonunu gerçekleştirebilmek için temin edeceğiniz kodları, ayarlar - seo kod sayfasındaki "Google Tag Manager Head Kodu" ve "Google Tag Manager Body Kodu" alanlarına ekleyerek entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.
 3. Banka hesap bilgilerine fast kolay adres eklenebilmesine imkan sağlandı. ayarlar - banka hesap sayfası üzerinden, tanımlı banka hesap bilgilerinize fast kolay adres bilgisini ekleyebilirsiniz. İlgili bilgi; havale/eft ile tamamlanan siparişlerde müşteriye gösterilmektedir.
 4. PayTR Pos sistemine Kuveyt Türk Sağlam Kart desteği eklendi.
 5. Gittigidiyor ürün listeleme süresine 180 ve 360 gün seçeneklerini ekledi. Böylece; yazılımda yer alan Gittigidiyor api entegrasyonu listeleme süresi alanına 180 ve 360 gün seçenekleri tarafımızca dahil edildi.
 6. Ürün detay, sayfalar ya da oluşturduğunuz reklam bloklarda kullanılan youtube videolarının küçük ekranlarda da otomatik ölçeklendirilerek 16:9 oranında gösterilebilmesine imkan sağlandı. Youtube üzerinden temin etmiş olduğunuz Yerleştir(Embed) kodunu class içeriği "video-responsive" olan div içerisine almanız yeterli olacaktır.

  Örnek Kod :
  <div class="video-responsive">
  <iframe title="YouTube video player" src="https://www.youtube.com/embed/mFg5ueZqVhE" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>
  </div>
 7. Ürün ekleme işleminde yer alan; maksimum 15 kategori seçimi, 30 'a yükseltildi.
 8. Ödeme türleri sayfasında kredi kartı ve garantipay türleri için, taksitli satış kullanıp kullanılmayacağına dair seçenekler sunulmaktadır. Sipariş sayfasında her halükarda sistem Garantipay türü için yapılan seçimi dikkate alıyor idi. Müdahale edilerek taksit seçenekleri gösterim sorunu giderildi.
 9. Facebook piksel entegrasyonunda yer alan sepet ekleme entegrasyonu bölümünde gönderilen yanlış ürün id bilgisi sorunu giderildi.
 10. 999.999 TL 'den yüksek ürün fiyatı girişlerinde yaşanan fiyat aralığı hatası giderildi.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

08 Temmuz 2021