Değerli müşterilerimiz;

Ara güncelleme çalışmamız tamamlanarak tüm sitelerde yayına alınmıştır. Bu kapsamda;

  1. Üye kayıt formundaki "Üyelik Tipi" alanına yönelik olarak; "Varsayılan Üyelik Tipi" genel ayarına "Seçim Yapılmasın" adında yeni bir seçenek eklendi. Böylece; üye kayıt formunda bireysel veya kurumsal üyelik adı altında seçim sunulmayacak, üyelik arka planda bireysel olarak kayıt edilecektir. Buradaki amaç; üye kayıt esnasında daha sade bir ekran sunarak müşteri deneyimini arttırmaktır. Ayrıca, yeni site aktivasyonlarında da varsayılan değer olarak "Seçim Yapılmasın" değeri set edildi. Yönetim - Ayarlar - Genel Ayarlar - Üyelik Ayarları sayfasından varsayılan değerleri güncelleyebilirsiniz.
  2. Yine aynı şekilde, üye kayıt formunu özelleştirebilmeniz adına gerçekleştirilen sadeleştirme kapsamında; gsm numarası ve ülke seçimlerinin de gösterilebilmesine veya gizlenebilmesine imkan sağlandı. Yönetim - Ayarlar - Genel Ayarlar - Üyelik ayarları sayfasındaki "Sabit Telefon Alanı" "Telefon Alanları" olarak güncellenerek, seçeneklerde gsm ve sabit numaraların gösterimi veya gizlenebilmesine yönelik ek seçenekler eklendi. Toplu Sms gönderim sayfasında da gsm numarası girilmeyen kayıtlar otomatik olarak filtrelendi. Aynı şekilde "Şehir ve İlçe Alanları" "Ülke / Şehir / İlçe Alanları" olarak güncellenerek, şehir ve ilçelerde olduğu gibi ülke seçeneğinin de gösterim veya gizlenebilmesine yönelik ek seçenekler sisteme dahil edildi. Gsm No ve Ülke / Şehir / İlçe bilgileri sipariş aşamalarında ise varsayılan değerlere bağlı kalmaksızın aktif olmaya devam etmektedir.
  3. Pasif ürünlere yönelik performans kontrol limiti 10 kat arttırıldı.
  4. Sipariş detay sayfasında üye / bayi eposta adresinin de gösterimi sağlandı. Ayrıca yine aynı sayfa üzerinden gerçekleştirilen "Sipariş Yazdır" modülünde de sipariş çıktısına üye / bayi adı ve eposta adresi dahil edildi.
  5. Parampos sanalpos entegrasyonundaki Gsm No sorunu giderildi.
  6. Yönetim - Ürün Listesi sayfasındaki ürün listelerinde yer alan ana ürünler ve onlara bağlı varyantlı ürünlerin nihai toplam stok miktar gösterimlerindeki olası hesaplama ve filtreleme sorunları giderildi.
  7. Parampos sanalpos altyapısına, Kuveyt Türk kartları ile taksitli ödeme alabilme desteği eklendi. Parampos kullanıyorsanız, Yönetim – Ayarlar – Sanal Pos - Kuveyt Türk pos tanım sayfasında Pos Türünü Param seçerek aktif edebilirsiniz.
  8. Sipariş no oluşturma fonksiyonu revize edildi.
  9. Havale indiriminin Son Kullanıcı ve Bayiye (Toptan Bayi Dahil) özel olarak iki ayrı şekilde girilebilmesine imkan sağlandı. Bayi havale indiriminde varsayılan değer olarak son kullanıcı havale indirimi set edildi. Excel export / import modülü, toplu ürün güncelleme sayfası ve de genel varsayılan parametreler sayfasında da bayi havale indirimi alanına yer verildi.
  10. Sanal pos taksit sayısı ile vade oranlarının Son Kullanıcı ve Bayiye (Toptan Bayi Dahil) özel olarak iki ayrı şekilde girilebilmesine imkan sağlandı. Bayi taksit ile vade oranlarında varsayılan değer olarak son kullanıcı kart oranları set edildi. Ayrıca, sanalpos tanımları taksit tablosu da görsel anlamda revize edildi. Bayi taksit ve vade oranlarının ayrıca girilebilmesi, özellikle bayi altyapısına sahip müşterilerde sipariş ve ödeme kampanyaları nezdinde olumlu etki sağlayacaktır.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

31 Mayıs 2022