Değerli müşterilerimiz;

Ara güncelleme çalışmamız tamamlanarak tüm sitelerde yayına alınmıştır. Bu kapsamda;

  1. Denizbank Sanal POS 3DS 2.0 zorunlu güvenlik güncellemesi gerçekleştirildi.
  2. Fiyatlar gizlendiğinde veya sadece üyeler görebilsin seçeneği aktif edildiğinde, ürün detay sayfasındaki telefonla bilgi al seçeneğinin isteğe bağlı olarak aktif / pasif yapılabilmesine imkan sağlandı. Ayar değişimi için, Yönetim – Ayarlar – Tema Tasarım – Ürün sayfasındaki Telefonla Sipariş Butonu seçeneğini kullanabilirsiniz.
  3. Sitemap dosyasında, blog kategorilerinin de listelenebilmesi için çalışma gerçekleştirildi.
  4. Yönetim ana sayfadaki özel bilgi, tutar ve içerik gösterimi; üye / bayi yetkilendirmelerine göre revize edildi. Bilindiği üzere yönetim ana sayfadaki özel bilgi, tutar ve içerikler tüm yetkili üyeler tarafından görülebilmekte idi. Gerçekleştirilen güncelleme ile; 1-) ana sayfadaki özel bilgi, tutar ve içeriklerin tümü Tam Yetki (Admin) ile Kısıtlı (Demo) yetkisine sahip üyeler / bayiler, 2-) Sipariş miktar / tutar bilgileri ise sadece Tam Yetki (Admin) ile Modül (Editör - Sipariş Yöneticisi) yetkisi verilmiş üyeler / bayiler, 3-) Hizmet, Trafik ve IP Adres bilgileri ise sadece Tam Yetki (Admin) yetkisine sahip üyeler / bayiler tarafından görülebilmektedir. Özel bilgi ve tutar içermeyen diğer linkler ise tüm üyeler / bayiler için kullanılabilir durumdadır.
  5. Fiyatlar gizlendiğinde veya sadece üyeler görebilsin seçeneği aktif edildiğinde, ürün detay sayfasındaki Stok Kodu ve Ürün Markasının isteğe bağlı olarak aktif / pasif yapılabilmesine imkan sağlandı. Ayar değişimi için, Yönetim – Ayarlar – Tema Tasarım – Ürün sayfasındaki Marka Satırı ve Stok Kodu Satırı seçeneklerini kullanabilirsiniz.
  6. Banka hesap tanımlarındaki hesap sahibi seçeneğine ait karakter sınırlaması iki katına çıkartıldı.
  7. Ürünlerin tıklanma / hit sayılarını sıfırlayabilme adına, toplu güncelleme sayfası miktar / oran işlem alanına yeni seçenek eklendi. Böylece dönemsel raporlarda daha sağlıklı ve satış odaklı istatistiksel sonuçlar alınabilmektedir.
  8. Yöneticilerin, üye veya ziyaretçi sepetlerindeki ürünleri; eklenme tarihli, üye bazlı, ürün bazlı, ürün sayısı ve de ürün miktarına göre listeleyebilmesi adına yeni bir sayfa aktif edildi. Yönetim – Ürünler – Sepettekiler sayfasını inceleyebilirsiniz.
  9. Bizimhesap veya Bifatura otomasyonundan bağımsız olarak, fatura linklerinin sipariş kaydına manuel girilebilmesine imkan sağlandı.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

31 Aralık 2022


Sosyal medyada bizi takip ederek, güncelleme ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz!

Facebook Twitter