Değerli müşterilerimiz;

Müşterilerin beğenmiş oldukları ürünleri favori listelerine ekleyebilmeleri için, alışveriş listem adıyla mevcut olan modül revize edilerek daha görsel ve işlevsel hale getirildi.

Hesabım menüsü üzerinden ulaşılabilen Alışveriş Listem modülüne ait link, ilgili sayfada daha üst sıralara konumlandırılarak, adı Favori Ürünlerim olarak değiştirildi. Yine aynı şekilde ilgili favori ürünlerim sayfa içeriği ve tasarımı da revize edildi.

Anasayfa ve kategori sayfalarındaki ürün listelerinde her bir ürünün sağ üst köşesine kalp (beğeni) ikonu eklendi. Böylece hem görsel hem de işlevsel olarak istenilen ürünler hızlıca favori listesine eklenebilmekte veya listeden silinebilmektedir.

Daha önce sadece ürün detay sayfasında alt bölümlerde yer alan alışveriş listeme ekle linki, favori ürünler modülü ile birlikte sepete ekle butonunun hemen yanına kalp ikonu olarak konumlandırıldı.

Bir diğer önemli konu ise, müşteri listelerine eklenen favori ürünlerin yönetici tarafından görülememesi idi.

Bu güncelleme ile, Yönetim - Ürünler menüsüne Favori Seçilenler adında yeni bir sayfa eklendi.

İlgili sayfada Listeleme Türü olarak; en çok beğenilen, eklenme tarihi, üye ve ürüne göre listeleme sağlanabilmekte. Varsayılan olarak en çok beğenilen türüne göre gelen listede; varyant fark etmeksizin ilgili ürüne ait toplamda kaç adet beğeni alındığı en yüksekten düşüğe doğru gösterilmektedir. Üye ve ürün bazında tek tek detaylı gösterim için ise diğer listeleme türleri seçilebilmektedir. Böylece hangi ürünlerinizin daha çok beğeni aldığı ve takip edildiği rahatça gözlemlenebilecektir.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

31 Ağustos 2022