Fiyatları Sadece Üye ve Bayiler Görebilsin Modülü

Değerli müşterilerimiz;

Geliştirmiş olduğumuz yeni modül sayesinde; sitenizdeki ürün fiyatlarının sadece üye veya bayi girişi yapmış müşterileriniz tarafından görülebilmesine imkan sağlanmıştır.

Bilindiği üzere, yazılımımızda ziyaretçi veya üye dahil tüm ürün fiyatlarını gizleyebilme özelliği mevcut idi. Yeni modül sayesinde fiyatların sadece ziyaretçilere gizlenebilmesine imkan tanınmış oldu.

Özellikle bayilik sistemi ile çalışan müşterilerimiz için kolaylık ve avantaj sağlayacak olan bu yeni modül, sadece Platin ve Entegre paketlerimizde ücretsiz olarak aktif edilmiştir.

Yönetim - İçerik Yönetimi - Tema Tasarım - Ürün Liste sayfası üzerinden fiyatların gösterim grubunu rahatça belirleyebilirsiniz. Varsayılan ilk seçenekle birlikte ziyaretçiler dahil üye girişi yapan müşteriler de fiyatları görebilmektedir. İkinci seçenek aktif edildiğinde ise fiyatlar gizlenmekte, ürün detayına girildiğinde fiyatların sadece üye bayilere açık olduğu ve giriş yapılması gerektiğini belirten bir ibare yer almaktadır. Üye veya bayi girişi yapıldığı anda ürün fiyatları otomatik olarak gösterime sunulmaktadır.

Sadece Platin ve Entegre pakette mevcut olan bu yeni modüle, diğer müşterilerimiz paket yükseltme yaparak sahip olabilirler.

Bir sonraki çalışmamız, tüm site ve ürünleri sadece üye / bayilerin görebilmesine yönelik olacaktır.

Bilgilerinize sunar, hayırlı ve bol kazançlı günler dileriz.

28 Temmuz 2016