Değerli müşterilerimiz;

Kategoriye yönelik ara güncelleme versiyon 4.26 ile birlikte, kategori sisteminde yeni özellik ve ek modül çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Bu kapsamda;

 1. Tema / Tasarım sayfası, İçerikler menüsünden Ayarlar menüsüne taşındı.
 2. Tema / Tasarım Şablon sayfası, Ana Sayfa ve Kategori olmak üzere iki bağımsız sayfa şeklinde yeniden revize edildi.
 3. Tema / Tasarım - Ana Sayfa ve Kategori ayar sayfalarında Yardım butonu aktif hale getirildi. Her bir seçenek için yardım kutucukları hazırlanarak, işleyiş ve seçenekler hakkında detaylı açıklamalar yazıldı.
 4. Yönetim - Kategori listesinde, her bir ana ve alt kategorilere ait ürünlerin hem site önyüz hem de yönetim paneli ürün listeleri için kısayol linkleri eklendi.
 5. Yönetim - Kategori tanım sayfasında Yardım butonu aktif hale getirildi. Her bir seçenek için yardım kutucukları hazırlanarak, işleyiş ve seçenekler hakkında detaylı açıklamalar yazıldı.
 6. Yönetim - Kategori tanım sayfasındaki tüm seçenekler sekmelere ayrılarak daha işlevsel hale getirildi.
 7. Kategori sayfalarındaki ürünlerin ne şekilde sıralanacağını varsayılan olarak belirlemek üzere, kategori bazında Varsayılan Sıralama seçeneği eklendi.
 8. Kategori sayfalarındaki ürünlerin gösterim türünü varsayılan olarak belirlemek üzere, kategori bazında Varsayılan Gösterim seçeneği eklendi.
 9. Kategori bazında ürün fotoğraf boyutunun seçilebilmesi için kategori tanım sayfasına yeni seçenek eklendi. Böylece mobilya, giyim vb dikey/yatay gösterimin önem arz ettiği kategorilerde fotoğrafların daha etkin gösterimine imkan sağlandı.
 10. Tema - Tasarım sayfasında, kategori ve anasayfa ürün satır sayısının mobil'e özel olarak ta girilebilmesine imkan sağlandı.
 11. Kategori sayfalarındaki ürünleri, masaüstü veya mobil bazında 4 farklı olasılıkla gizleyebilme özelliği eklendi. Böylece, kategori Alt/Üst İçerik seçenekleri ile ürün ve banner içermeyen özel sayfalar hazırlanabilmektedir.
 12. Kategori bazında hem masaüstü hem de mobile özel olarak "Ortak İçerik" girilebilmesi için yeni seçenekler eklendi. Böylece aynı kategorideki ürünlerin açıklama kısmının üst bölümüne ortak içerik girilebilmektedir. Örnek; yüzük ürünleri için yüzük ölçüsü, giyim ürünleri için beden tablosu v.b.
 13. Kategori bazında hem masaüstü hem de mobile özel olarak "Üst İçerik" girilebilmesi için yeni seçenekler eklendi. Böylece kategori sayfasında özel içerik ve tasarım çalışması yapılabilmektedir.
 14. Kategori bazında hem masaüstü hem de mobile özel olarak "Alt İçerik" girilebilmesi için yeni seçenekler eklendi. Böylece kategori sayfasında özel içerik ve tasarım çalışması yapılabilmektedir.
 15. Ek olarak, onlarca düzeltme ve iyileştirme çalışması gerçekleştirildi.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

07 Haziran 2018