Değerli müşterilerimiz;

Müşteri yorumları modülü çalışması tamamlanarak aktif hale getirilmiştir.

Müşteri yorumları adı altında yeni bir özel sayfa oluşturularak aktif edilmiştir. Bu sayede; müşterilerinizden telefonla, eposta ile, whatsapp ya da Google business gibi herhangi bir yerden olumlu bir yorum aldığınızda, bunu müşteri yorumları sayfasına ekleyerek genel gösterim sağlayabilirsiniz.

Editör sayesinde; müşterilerinizden gelen grafiklerin gösterimini de sağlayabilirsiniz. Hepsiburada, trendyol gibi popüler platformalarda da olduğu gibi, müşteriniz eline ulaşan ürünü resim çekip sizinle paylaşabilir. Müşteri yorumunu; grafikli olarak ekleyip göstermeniz, potansiyel müşterilerinizin sipariş oranını arttıracaktır.

İlgili modüle; sitenizin yönetim - içerikler - müşteri yorumları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Yorum eklerken iki farklı ad soyad seçeneği sunulmaktadır. "Ad Soyad" olan bölüm, yönetici olarak sadece sizin görecek olduğunuz kısımdır. "Görünen Ad Soyad" olan bölüm ise; müşteri yorumları sayfasında ziyaretçilerinizin göreceği isimdir. Müşterinizin ismini gizlilikten dolayı; "Ahmet K." yada "A. Keskin" şeklinde gösterebilirsiniz.

İlgili modülün url adresi: https://www.siteadiniz.com/musteri-yorumlari şeklindedir.

Sitenizin ister üst menü, ister sağ/sol bloklar ya da ana sayfa içerik alanında bu linki kullanarak, ziyaretçilerinizi müşteri yorumları sayfasına yönlendirebilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki; grafikli olarak eklediğiniz olumlu müşteri yorumları, potansiyel müşterilerinizin sipariş verme oranını arttıracaktır.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

28 Şubat 2023