Değerli müşterilerimiz;

Müşteri yorumları modülü çalışması tamamlanarak aktif hale getirilmiştir.

Müşteri yorumları adı altında yeni bir özel sayfa oluşturularak aktif edilmiştir. Bu sayede; müşterilerinizden telefonla, eposta ile, whatsapp ya da Google business gibi herhangi bir yerden olumlu bir yorum aldığınızda, bunu müşteri yorumları sayfasına ekleyerek genel gösterim sağlayabilirsiniz.

Editör sayesinde; müşterilerinizden gelen grafiklerin gösterimini de sağlayabilirsiniz. Hepsiburada, trendyol gibi popüler platformalarda da olduğu gibi, müşteriniz eline ulaşan ürünü resim çekip sizinle paylaşabilir. Müşteri yorumunu; grafikli olarak ekleyip göstermeniz, potansiyel müşterilerinizin sipariş oranını arttıracaktır.

İlgili modüle; sitenizin yönetim - içerikler - müşteri yorumları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Yorum eklerken iki farklı ad soyad seçeneği sunulmaktadır. "Ad Soyad" olan bölüm, yönetici olarak sadece sizin görecek olduğunuz kısımdır. "Görünen Ad Soyad" olan bölüm ise; müşteri yorumları sayfasında ziyaretçilerinizin göreceği isimdir. Müşterinizin ismini gizlilikten dolayı; "Ahmet K." yada "A. Keskin" şeklinde gösterebilirsiniz.

İlgili modülün url adresi: https://www.siteadiniz.com/musteri-yorumlari şeklindedir.

Sitenizin ister üst menü, ister sağ/sol bloklar ya da ana sayfa içerik alanında bu linki kullanarak, ziyaretçilerinizi müşteri yorumları sayfasına yönlendirebilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki; grafikli olarak eklediğiniz olumlu müşteri yorumları, potansiyel müşterilerinizin sipariş verme oranını arttıracaktır.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

28 Şubat 2023


Sosyal medyada bizi takip ederek, güncelleme ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz!

Facebook Twitter