N11.com XML Entegrasyonu Yayında

Değerli müşterilerimiz;

C2C pazarında GittiGidiyor ve Sanalpazar tarzında faaliyet gösteren N11.com sitesine ait XML entegrasyon hizmetimiz tamamlanmıştır. Platin ve Entegre Paket kullanıcılarımız için aktif edilen bu yeni modül sayesinde, e-ticaret sitenizdeki ürünlerin satışını N11.com üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayede, sitenizdeki tüm ürünleri zahmetsizce N11.com'da listeyebilir, yeni müşteri kitlesine ulaşarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Sonraki yeni modül çalışmalarımızda GittiGidiyor ve Sanalpazar v.b. C2C sitelerine ait entegrasyonları da sırasıyla geliştirmeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Entegrasyon için, Yönetim Paneli - Ürünler - XML Çıktı sayfasındaki N11 Url Adreslerini kullanmanız yeterlidir.

N11.com XML modülünü kullanabilmek için Platin veya Entegre Paket sahibi olmanız gerekmektedir.

VERSİYON 2 GÜNCELLEMESİ :

N11.com entegrasyonumuzda 01.10.2014 tarihi itibariyle bir kaç güncelleme gerçekleştirdik. Bunlar kısaca;

1. Ürün fiyatlarınızı istediğiniz % oranında yükselterek N11'e aktarım sağlayabilirsiniz. Böylece, N11.com için ödeyecek olduğunuz komisyona göre fiyatlandırma gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek bir oran yazmak yerine, kategori bazlı çok daha etkili fiyat artışı sağlayabilirsiniz. Kategori tanım sayfalarınızdaki her bir kategori için N11 Fiyat Artırımı (%) alanını kullanarak N11 için fiyat artırımı yapabilir, dilerseniz ilgili alanı sıfır bırakarak mevcut fiyatlarınızı da kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; Elektronik kategorisinde %5 değer girebileceğiniz gibi Ayakkabı kategorisinde ise %3 v.b. değerler girerek her bir kategoriye özel fiyat artırımı yapabilirsiniz.

2. Yönetim - Ürünler - XML Çıktı sayfasında yer alan N11 XML linkleri de güncellendi. N11 Hızlı Şablon ve Mağaza Şablonu olmak üzere 2 XML deseni aktif edildi. Hızlı şablon tavsiye edilmekle birlikte, istediğiniz XML entegrasyonunu kullanabileceğinizi belirtmek isteriz. Hızlı şablon için her bir kategori tanım sayfanızdaki N11 Kategori Kodu alanını doğru girmeniz gerekmektedir. N11 Kategori kodlarını N11.com ile iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

3. N11 Teslimat Şablonları sayfasında, Ücretsiz kargo ürünleriniz için UCRETSIZ, ücretli kargo ürünleriniz için ise UCRETLI adında şablon tanımlaması yapmanız gerekmektedir.

Bilgilerinize sunar, hayırlı ve bol kazançlı günler dileriz.

19 Temmuz 2014