Sanalpazar.com XML Entegrasyonu Yayında

Değerli müşterilerimiz;

C2C pazarında faaliyet gösteren Sanalpazar.com sitesine ait XML entegrasyon hizmetimiz tamamlanmıştır. Platin ve Entegre Paket kullanıcılarımız için aktif edilen bu yeni modül sayesinde; e-ticaret sitenizdeki ürünlerin satışını, Sanalpazar.com'daki dükkanınız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayede, sitenizdeki tüm ürünleri zahmetsizce Sanalpazar.com'da listeyebilir, yeni müşteri kitlesine ulaşarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Entegrasyon için, Yönetim Paneli - Ürünler - XML Çıktı sayfasındaki Sanalpazar Url Adresini kullanmanız yeterlidir.

Ayrıca, ürün fiyatlarınızı istediğiniz % oranında yükselterek Sanalpazar'a aktarım sağlayabilirsiniz. Böylece, Sanalpazar.com için ödeyecek olduğunuz komisyona göre fiyatlandırma gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek bir oran yazmak yerine, kategori bazlı çok daha etkili fiyat artışı sağlayabilirsiniz. Kategori tanım sayfalarınızdaki her bir kategori için Sanalpazar Fiyat Artırımı (%) alanını kullanarak Sanalpazar için fiyat artırımı yapabilir, dilerseniz ilgili alanı sıfır bırakarak mevcut fiyatlarınızı da kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; Elektronik kategorisinde %5 değer girebileceğiniz gibi Ayakkabı kategorisinde ise %3 v.b. değerler girerek her bir kategoriye özel fiyat artırımı yapabilirsiniz.

Sanalpazar.com XML modülünü kullanabilmek için Platin veya Entegre Paket sahibi olmanız gerekmektedir.

Bilgilerinize sunar, hayırlı ve bol kazançlı günler dileriz.

03 Aralık 2014