Değerli müşterilerimiz;

Stockmount.com ile api entegrasyonumuz tamamlanmıştır.

Sitenize ve pazaryeri mağazalarınıza (N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, ePttAVM) ait ürünlerinizi tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Api entegrasyonumuz sayesinde, sitenizdeki ürünleri panelinize otomatik aktararak; N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon ve ePttAVM pazaryeri mağazalarınıza gönderimini sağlayabilirsiniz.

Aktarım İşlemiyle İlgili Hususlar;

  1. Tüm yada filtrelemiş olduğunuz ürünlerinizi; varyantlar ve özellikler dahil aktarabilirsiniz.
  2. Aktarım işlemi stok koduna göre yapılmaktadır. Kod mevcut ise başarılı sonucu alırsınız fakat ürün güncelleme işlemi gerçekleşmez.
  3. Ürünlerinizi güncellemek için; işlem alanından "Mevcut Ürünleri Güncelle" seçeneğini kullanarak aktarım gerçekleştirmelisiniz.
  4. Ürün ve ürünlerinize bağlı varyantlara ait fotoğrafları güncellemek için ise, "Fotoları Güncelle" seçeneği kullanılmalıdır.
  5. Ayrıca; sadece "Fiyatları" ve sadece "Stok Miktarlarını" güncelleyebilmeniz için işlem seçenekleri mevcuttur.
  6. Sitenize yeni ürünler eklediğinizde; ilgili ürünün panelinize aktarımını sağlamak için öncelikle "Yeni Ürünleri Ekle" seçeneğini kullanmalısınız. Akabinde; diğer güncelleme seçeneklerini kullanarak işlem yapabilirsiniz. Aksi halde, güncelleme işlemlerinde ilgili ürünler için hata alırsınız.
  7. Aktarım ve güncelleme işlemleri sadece sitenizden Stockmount.com 'a yapılır. Stockmount.com tarafından sitenize herhangi bir aktarım yada güncelleme işlemi yapılmaz.


Bu entegrasyon, Stockmount.com abonelerine yöneliktir.

Stockmount.com 'dan temin edecek olduğunuz "Kullanıcı adı" ve "Şifrenizi"; sitenizin Yönetim - Entegrasyon - Stockmount API sayfasındaki ilgili alanlara kayıt etmeniz yeterlidir.

https://stockmount.com

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

28 Haziran 2019


Sosyal medyada bizi takip ederek, güncelleme ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz!

Facebook Twitter