Değerli müşterilerimiz;

Vakıf Katılım Bankası sanal pos entegrasyonu, üst düzey güvenlik sağlayan 3D Secure modeli ile tamamlanarak yazılımda aktif hale getirilmiştir.

Bankanıza gerçekleştirecek olduğunuz sanal pos başvurusunda sizden ip adresleri talep edilebilir. Sitenizin yönetim paneli ana sayfasının alt bölümünde yer alan sunucu çıkış ve site ip adreslerini bankanız sanal pos destek birimine iletmeniz yeterli olacaktır.

Sanal posunuz aktif olduktan sonra, bankanın size tahsis ettiği kurumsal web sayfası üzerinden sanal pos işlemleri için api kullanıcısı oluşturmanız ve bu kullanıcı adına tanımladığınız şifreyi de siteniz vakıf katılım sanal pos sayfasında kaydetmeniz önem arz etmektedir. Konu hakkında bankanız sanal pos destek biriminden yardım alabilirsiniz.

Bankanıza yapacak olduğunuz sanal pos başvurusunda, eticaretkur.com müşterisi olduğunuzu belirtmeniz entegrasyon aşamasında kolaylık sağlayacaktır. Eticaretkur.com müşterileri için entegrasyon hazır olarak gelmektedir. Sanal pos müşteri temsilcinizden direkt olarak canlı (live) ortama alınmayı talep edebilirsiniz.

Sitenizin Yönetim Paneli - Ayarlar - Sanal Pos - Vakıf Katılım sanal pos tanım sayfası üzerinden, bankanın size vermiş olduğu müşteri / işyeri numaralarını ve api kullanıcı bilgilerinizi girerek sanal posunuzu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

31 Ocak 2022


Sosyal medyada bizi takip ederek, güncelleme ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz!

Facebook Twitter