Değerli müşterilerimiz;

Popüler ön muhasebe yazılımlarından biri olan Bizimhesap.com ile sipariş api entegrasyonumuz tamamlanmıştır.

Hızlı ve kolay fatura / e-fatura / e-arşiv / ön muhasebe sistemi olan Bizimhesap.com ile;

  1. Gerek sitenizdeki, gerekse de pazaryeri mağazalarınızdaki (n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol, epttavm v.b.) tüm siparişlerinizi Bizimhesap üzerinden, tek noktadan yönetirsiniz.
  2. E-Fatura ve E-Arşiv fatura oluşturup, gönderebilirsiniz.
  3. Ayrıca, sınırsız sayıda kağıt fatura da kesebilir ve istediğiniz kadar mağazanızı ekleyebilirsiniz.
  4. Ön muhasebe programı ile tüm fatura, sipariş, stok, cari, kasa, borç / alacak v.b. muhasebe işlemlerinizi Bizimhesap üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  5. Ürün ve cari hesap bilgileri siparişle birlikte aktarıldığı için, bizimhesap tarafında ürün ve müşteri kayıtlarının otomatik oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu entegrasyon, Bizimhesap.com abonelerine yöneliktir.

Sitenizin Yönetim - Entegrasyon - BizimHesap API sayfasındaki Api anahtarı ve end point adresinizi, Bizimhesap.com panelinizin E-ticaret menüsündeki Eticaret Kur ayar sayfasına kayıt etmeniz gerekmektedir.

Bilgilerinizi doğru girdiğinizde entegrasyon tamamlanmış olacaktır. Bizimhesap sistemleri, yaklaşık 5-10 dakikada bir sitenize bağlanarak, son 1 hafta içerisinde oluşturulmuş ve de "Onaylandı, Hazırlanıyor veya Kargo Hazır" durumuna sahip siparişleri kontrol ederek otomatik çekecektir. Bizimhesap panelinizin satışlar menüsünden siparişlerinizi inceleyebilir ve faturalandırabilirsiniz.

https://www.bizimhesap.com

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

22 Aralık 2020