Değerli müşterilerimiz;

Bizimhesap.com kargo api entegrasyonu tamamlanarak yazılımda aktif hale getirilmiştir.

Bilindiği üzere; birfatura.com için kargo api entegrasyonu mevcut idi. Gelen talepler üzerine ilgili entegrasyon bizimhesap.com için de gerçekleştirildi.

Bizimhesap.com abonesi olan Entegre Paket sahibi müşterilerimiz, sitelerinin Yönetim Paneli - Entegrasyon - BizimHesap Api sayfasındaki Api Anahtarlarını bizimhesap.com'a iletmeleri yeterlidir. Diğer tüm endpoint ve teknik veriler bizimhesap.com'a tarafımızca varsayılan olarak iletilmiştir.

Bu entegrasyon sayesinde; kullanıcı kendi anlaşması ile ilgili göndereceği siparişin kargo talebini bizimhesap üzerinden oluşturduktan sonra, kargo firmasından alınan sonuçlarla (kargo takip no, sipariş durumu v.b.) eticaret sitesindeki sipariş kaydı güncellenmektedir. Böylece, hem site hem de pazaryeri siparişleriniz otomatik olarak kargoya iletilir, kargo fişleri oluşturulur ve kargo takip numaraları da sitenize otomatik olarak işlenir. Kargolama süreciniz hızlı ve pratik hale gelir.

Diğer Ara Güncellemeler;

* Excel import işlem tekrar süresi 30 dakikadan 10 dakikaya düşürüldü. Artık daha sık aralıklarla güncelleme yapılabilmektedir. Ayrıca, “sonra tekrar deneyiniz” mesajı yerine bir sonraki işlem için kaç dakika daha bekleneceğine dair mesaj gösterimi sağlandı. (x dakika sonra tekrar deneyiniz v.b.)

* Excel import ve export modül sayfalarının üst bölümüne, detaylı bilgilendirme içeren makalemizin linki eklendi.

* Excel import ürün foto yükleme motoru revize edildi.

* Üye kayıt, adres ve sipariş formlarındaki firma unvanı alanları 50 karakterden 100 karaktere çıkartıldı.

* Hepsiburada API entegrasyonundaki kategori listesinin eksik çekim sorunu giderildi.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

28 Şubat 2022