Değerli müşterilerimiz;

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada.com'un iştiraki olan Hepsipay hakkında detaylı bilgiye https://www.hepsipay.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hepsipay Sanal Pos API entegrasyonu sayesinde, farklı sitelere yönlenmeden normal bir banka sanal posu gibi kendi siteniz üzerinden ödeme alabilir, kredi kartı bilgi girişi ve taksit seçeneklerinin gösterimini / seçimini yine kendi siteniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsipay ile tek başvuruda 7 bankanın (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage) sanal posunu hemen aktif edebilir ve ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Hepsipay API Destekli Sanal Pos Hizmetini Sitenizde Aktif Etmek İçin;

  1. Sanal POS sayfasındaki Hepsipay'in çalıştığı ilgili bankaları tek tek açarak Pos Türünü "Hepsipay" olarak seçiniz.
  2. Hepsipay'in size vermiş olduğu Api Key ve Secret Key'i her banka için giriniz.
  3. hepsipay.com yönetim panelinizde tanımlı taksit sayısı ve oranlarını sitenizdeki ilgili bankaların taksit tablosuna giriniz.
  4. Her bir banka posunu aktif edip kaydediniz.
  5. Yönetim - Ayarlar - Ödeme Türleri sayfasından "Kredi Kartı" seçeneğini aktif ediniz.
  6. Tüm ana ve alt kategorilerde "Kredi Kartı" ödeme seçeneğinin aktif olup olmadığını kontrol ediniz.

Hepsipay Sanal Pos API Entegrasyonunu, diğer banka veya pos kurumlarından aldığınız sanal pos hizmetleri ile aynı anda kullanabilirsiniz.

Hepsipay'in Eticaretkur müşterilerine yönelik olarak sunduğu özel fırsatlar hakkında bilgi almak için Hepsipay ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

21 Kasım 2016