Değerli müşterilerimiz;

Sepet kampanyalarına yönelik gerçekleştirmekte olduğumuz çalışmaların ilki olan "Kasa Önü Fırsatları" modülünü tamamlamış bulunmaktayız.

Bu modül sayesinde, sepet aşamasına gelen müşterilerinize kasa önü avantajları olarak stok miktarı az, kampanyalı ya da elden çıkarmak istediğiniz ürünleri sunabilirsiniz. Müşterileriniz, fırsat listesindeki beğendikleri ürünü sepete ekle linkine tıklayarak hızlıca siparişlerine dahil edebilmektedirler.

Müşterilerinize sepet aşamasında farklı ürünler sunmak ve müşterilerin sepetlerine fazladan ürün eklemelerini sağlamak için kullanacağınız kasa önü fırsatları modülü ile satışlarınızı artırabilirsiniz.

Kasa önü fırsat ürünlerini istediğiniz sayıda tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, bu fırsatları belirli tarihlerde veya son kullanıcı / bayi v.b. farklı üye gruplarına göre de aktif edebilirsiniz. Sıra numarası seçeneği ile de fırsatları gösterirken kendi aralarında sıralayabilirsiniz.

Kampanyayı silmeden aktif / pasif yapabilirsiniz. Eğer kampanyadaki seçili ürün silinir, stok miktarı sıfırlanır veya pasif edilirse, söz konusu kampanya ürünü fırsat listesinden otomatik olarak kaldırılır.

Yönetim - Pazarlama - Sepet Kampanya sayfası üzerinden "sepette kasa önü fırsat ürünlerinizi" tanımlayabilirsiniz.

Kampanya tanım sayfasındaki "Yardım" linkine tıklayarak her bir seçenek hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kampanya türlerinde "Pek Yakında" olarak işaretlenen diğer 3 modülün (Sepete Özel İndirimli Ürün, Ürünlere Sepette İndirim, Sepet Toplamına İndirim) geliştirilmesine devam edilmekte olup, ilerleyen günlerde aktif edilmesi planlanmaktadır.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

28 Şubat 2020