Değerli müşterilerimiz;

Sitenin mobil cihazlardaki gösteriminin daha işlevsel hale gelmesi adına, mobil site üst (header) bölümü revize edilerek tüm sitelerde aktif hale getirilmiştir. Bu kapsamda;

  1. Mobil site üst (header) bölümü, daha esnek ve tasarımsal olarak modern hale getirildi. Ayrıca bu bölümün sayfa kaydıkça sabit kalması sağlandı.
  2. Site logosunun masaüstü ve mobil olarak 2 farklı şekilde yüklenebilmesine imkan sağlandı. Böylece masaüstü için farklı, mobil için ise daha sade ve ayrı logolar yükleyebilirsiniz.
  3. Masaüstü logo için genişlik ve yükseklik limit değerleri yükseltildi. Daha büyük çözünürlükte logolar yükleyebilirsiniz. Mobil logonun ise 50 pixel yükseklikte kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Güncelleme işleminde, mobil logo mevcut site logosundan türetilmiştir. Bu nedenle yönetim - içerik - tema - logo sayfası üzerinden mobil logonuzu daha kaliteli olarak tekrardan yükleyebilirsiniz.
  4. Üst arka plan grafiği için "Kaldır" seçeneği eklendi. Üst arka plan grafiği kullanmak istemeyen veya hızlıca boş olarak değiştirmek isteyenler bu seçeneği kullanabilirler.
  5. Logolar, favicon v.b. grafiklerin yüklendikten sonra tampondan gösterimini engelleme adına, otomatik yenilenmesi seçeneği eklendi. Yükleme sonrası sayfa yenilenmese dahi yeni grafikler hemen gözükecektir.
  6. Mobil gösterimdeki "Menü" kutusu tasarımsal olarak revize edildi. Menünün sabit ve tam ekran olarak ekranda çıkmasına imkan sağlandı.
  7. Üye Girişi, Çıkış, Hesabım v.b. linkler, mobil gösterimde üst satırdan alınarak "Menü" kutusu içerisine yerleştirildi.Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

11 Temmuz 2017