Değerli müşterilerimiz;

Raporlama sayfası revize edilerek, daha detaylı ve işlevsel hale getirildi.

Güncelleme ve yeniliklerden kısaca bahsedecek olursak;

  1. Raporlama sayfası; Sipariş, Ürün, Üye, Pazarlama, SEO ve Trafik olmak üzere 6 alt kategoriye ayrıldı.
  2. Sipariş raporlarında, genel bazda başta olmak üzere; il, ürün, kategori, marka ve ödeme bazında ayrı ayrı hem grafiksel hem de liste olarak rapor alınabilmesine imkan sağlandı.
  3. Ürün raporlarında, stok raporu başta olmak üzere; en çok satan, en çok puanlanan, en çok yorumlanan, en çok tıklanan ve kar / zarar raporlarının hem grafiksel hem de liste olarak alınabilmesine imkan sağlandı.
  4. Üye raporlarında, en çok sipariş verenler başta olmak üzere; üye kayıtları, üye girişleri, en çok puan kazananlar ve en çok yorum yapanlar bazında hem grafiksel hem de liste olarak rapor alınabilmesine imkan sağlandı.
  5. Pazarlama raporlarında, hediye çeki kullanılan siparişler ve kampanyalı ürün siparişleri raporlarının hem grafiksel hem de liste olarak alınabilmesine imkan sağlandı.
  6. SEO raporlarında, ürün analizi başta olmak üzere; kategori analizi, marka analizi, sayfa analizi, blog analizi ve ürün eksik içerik analizi raporlarının işlem tavsiyesini de içerir şekilde liste olarak alınabilmesine imkan sağlandı.
  7. Trafik raporlarında, Google Analytics entegrasyonu için hazırlanan dokümantasyonun yanı sıra, sitenizin harcamış olduğu trafik (bandwidth) raporlarının da günlük, aylık ve yıllık bazda hem grafiksel hem de liste olarak alınabilmesine imkan sağlandı.
  8. Tüm grafiklerin yazdırılabilmesine imkan sağlandı
  9. Tüm listelerin Excel'e aktarılabilmesine imkan sağlandı.

Tüm raporlama seçeneklerine, sitenizin Yönetim - Raporlar sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

18 Temmuz 2018