Değerli müşterilerimiz;

Ziyaretçilerin, sitenize üye olmadan da sipariş geçebilmelerine imkan sağlayan üyeliksiz alışveriş modülünde iyileştirmeler yapıldı.

Bu kapsamda;

  1. Üyeliksiz alışveriş için sunulan ön üye kayıt ekranı kaldırılarak, ziyaretçinin direk sipariş adres sayfasına yönlenmesine ve burada adres bilgileri ile birlikte eposta adresini de girebilmesine imkan sağlandı. Böylece üyeliksiz sipariş adımları daha hızlı hale getirildi.
  2. Üye giriş ekranı revize edilerek daha sade ve işlevsel hale getirildi. Ziyaretçinin bu ekranda daha hızlı ve doğru karar verebilmesine imkan sağlandı.
  3. Üye olmadan sipariş veren müşterilerin, siparişlerini daha rahat takip edebilmeleri için e-posta adresi ve sipariş numaralarını girerek hızlı sorgulama yapabilecekleri bir sayfa geliştirildi. Sorgu linki, sipariş mail içeriğine de eklendi.
  4. Üye olmadan sipariş veren müşterilerin, yönetim paneli üye listesinde "ziyaretçi" olarak gösterilmesine imkan sağlandı.
  5. Ziyaretçinin, üyelik sözleşmesini onaylayarak üye/bayi statüsüne hızlıca dahil olabilmesine imkan sağlandı.
  6. Ziyaretçiler üyelik sözleşmesini onaylamadığı için, Toplu SMS üye listelerinde kayıtlarının çıkmaması sağlandı.
  7. Satın almadaki ilk aşamalardan olan üye girişi, üye kayıt v.b. işlemlerden sonra tekrardan sipariş aşamalarına geçiş süreçleri hızlandırıldı.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

23 Ekim 2017