Değerli müşterilerimiz;

Yeni reklam alanları çalışmamız ve ara güncelleme ile ilgili detaylar aşağıda listelenmiştir.

 1. Site en üst bölümde gösterim için reklam alanı aktif edildi. Yönetim - İçerikler - Reklam / Blok sayfası üzerinden Site Üst Reklam türünde reklam oluşturabilirsiniz. Bu sayede sipariş ve üye giriş sayfaları haricinde sitenin tüm sayfalarında en üst bölümde grafiksel veya metinsel reklam gösterebilirsiniz.
 2. Ürün detay sayfası üst bölümde gösterim için reklam alanı aktif edildi. Yönetim - İçerikler - Reklam / Blok sayfası üzerinden Ürün Detay Üst Reklam türünde reklam oluşturabilirsiniz. Bu sayede tüm ürünler için ortak reklam oluşturabilirsiniz.
 3. Sepet sayfası üst bölümde gösterim için reklam alanı aktif edildi. Yönetim - İçerikler - Reklam / Blok sayfası üzerinden Sepet Üst Reklam türünde reklam oluşturabilirsiniz. Bu sayede müşteri sepet sayfasında iken gerek kargo ücreti gerekse de siparişle ilgili diğer hususları grafiksel veya metinsel olarak müşterilere sunabilirsiniz.
 4. Sipariş sayfası üst bölümde gösterim için reklam alanı aktif edildi. Yönetim - İçerikler - Reklam / Blok sayfası üzerinden Sipariş Üst Reklam türünde reklam oluşturabilirsiniz. Bu sayede kargo saatleri, günleri veya ödeme seçenekleri v.b. konularda müşteriye grafiksel veya metinsel bilgilendirme mesajları gösterebilirsiniz.
 5. Yapı Kredi Posnet sanalpos entegrasyonu yeni altyapıya göre revize edildi.
 6. Kuveyt Türk sanalpos entegrasyonu yeni altyapıya göre revize edildi.
 7. Mobil gösterimde sayfalar arası geçiş efekti siyah yerine beyaz olarak uygulandı ve performans iyileştirmesi yapıldı.
 8. Excel import modülü, ürün güncelleme aşamasında ana ve alt kategori bilgilerinin de güncellenebilmesine imkan sağlandı. İlgili sütun silindiğinde ise hiç bir değişiklik yapılmamasına yönelik çalışma gerçekleştirildi.
 9. Excel export ve import modüllerine yönelik olarak, kategori export / import işlemlerinde Logo yükleme ve güncelleme sorunu giderildi ve ayrıca performans iyileştirmesi yapıldı.
 10. Ürün silme işleminde, gösterim kategorilerinden kaynaklı ürünü silememe sorunu giderildi.
 11. Grafik medya - genel grafik için maksimum genişlik değeri 1900 pixele yükseltildi.
 12. Kargo ayarları, Adrese Teslim seçeneğindeki 30 adete kadar limitli olan il/ilçe seçimi 100 adet olarak güncellendi.

Yeni reklam alanlarının ortak özelliği, reklamın mobil ve masaüstü cihazlara ve de üye / bayi gruplarına özel oluşturulabilmesidir. Her bir reklam türünden istenilen sayıda kayıt edilebilir. Fakat sıra numarası en düşük olan ilk reklam otomatik aktif edilir. Böylece kayıt silmeden veya pasif etmeden dönemsel reklamlar oluşturabilirsiniz.

Demo sayfamızdaki grafiksel reklam çalışması için site üst reklam, metinsel reklam çalışması için ise sipariş reklam türündeki reklamları inceleyebilirsiniz. Editördeki kaynak kod penceresinden örnek kodları kopyalayarak, sitenize uygulayabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, bereketli ve bol kazançlı satışlar dileriz.

27 Temmuz 2020